Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2024 r. Klasyczna motoryzacja - FSM Syrena, FSO Warszawa. Fotografia - portret, plener, krajobraz.
Biurko kreślarskie - jak przeprowadzić renowację?
Opis
Nasz nowy nabytek - biurko kreślarskie. Oczywiście z litego drewna, sosnowego co prawda, ale po naszych pracach nabrało elegancji z zachowaniem widocznego usłojenia.

03-2020 r.

nierdzewne wkręty do wzmocnień blatu nierdzewne wkręty do wzmocnień blatu nierdzewne wkręty do wzmocnień blatu nierdzewne wkręty do wzmocnień blatu nierdzewne wkręty do wzmocnień blatu

02-2020 r.Renowacja
Na oczyszczanie drewna z powlok przyjdzie czas. Na początek przymiarka nowych, kryształkowych gałek. Oczywiście te odpowiadające za utrzymanie wysokości też zostały przygotowane.
Gałki zatwierdzone, więc przeszliśmy do oczyszczania z powłok, szlifowania itd. Przy rozbijaniu połączeń kołkowych trafiły się miejscowe wyrwania drewna. Należało je skrypulatnie pokleić, aby móc obrabiać taki element.
Zawiasy do uchylania blatu zostały wymienione na nierdzewne. To elementy, niczym biżuteria, dodające końcowego sznytu. Oczywiście wszystkie wkręty i śruby także zostały wymienione na wersje ze stali nierdzewnej.

nierdzewne wkręty do wzmocnień blatu ofrezowane i obielone łączniki nóg do biurka kreślarskiego obielone nogi biurka kreślarskiego zawiasy nierdzewne i wkręty inox do biurka z uchylnym blatem rozbijanie połączeń kołkowych biurka kreślarskiego usuwanie starych powłok z biurka kreślarskiego kryształowa gałka do biurka kreślarskiego kryształowe gałki na drewnianych szufladach biurko regulowane z kryształowymi gałkami kryształkowe gałki do szuflad kryształkowe gałki do regulacji wysokości

02-2020 r.Zakup
Zdjęcia tuż po zakupie.

drewniane biurko kreślarskie biurko z podnoszonym blatem

Copyright © 2005-2013 www.klasycznie.pl All Rights Reserved/Wszelkie Prawa Zastrzeżone www.klasycznie.pl