Dzisiaj jest czwartek, 28 września 2023 r. Klasyczna motoryzacja - FSM Syrena, FSO Warszawa. Fotografia - portret, plener, krajobraz.
Hamak ogrodowy ze stojakiem 4m
Opis
W tym przypadku poprawiliśmy producenta.

Jako baza posłużył największy drewniany stojak jaki udało się nam znaleźć. Ma ponad 4 metry długości. Został wykonany z klejonego drewna. Producent zabezpieczył go brązowym impregnatem.
Nasz wkład to całkowita zmiana wyglądu. Przede wszystkim usunięcie brązowej powłoki. Szlifowanie od gradacji 40, aż do 180 - jest gładki i przyjemy w dotyku. Następnie frezowanie krawędzi.
Zaplanowaliśmy, że stojak będzie z bielonego drewna. Biała bejca i wosk bielący umożliwiły uzyskanie idelanego rezultatu.
Stojak skręciliśmy za pomocą śrub, podkładek i nakrętek ze stali nierdzewnej A2. Pozostały osprzęt w postaci oczek i karabińczyków także ze stali nierdzewnej, ale w wersji kwasoodpornej A4 AISI/316. To jest to co odróżnia ten stojak od całej reszty. Producenci stosują zwykle osprzęt ze stali ocynkowanej.

Sam hamak jest bardzo duży. Kolor czarno-biały.
Został wykonany ręcznie przez mieszkańców Kolumbii z wysokiej jakości bawełny! Dzięki dużym rozmiarom jest idealny dla całej rodziny.
Gęste rozmieszczenie sznurów podtrzymujących gwarantuje właściwe podtrzymanie ciała. Zaplecenie sznura zgodnego z kolorem hamaka stanowi dodatkową ozdobę.
Hamak zakończony jest otwartą, tzw. kolumbijską pętlą. Dzięki temu w łatwy sposób można zawiesić go gdzie się chce.
Wymiary materiału: 280 x 180 cm
Całkowita długość hamaka 380 cm

Całkowita długość stojaka ok. 416 cm
Ucha montażowe znajdują się w odległości 400 cm, więc za pomocą karabińczyków hamak pasuje idealnie.

07-2019 r.

wielki hamak ogrodowy ogromny hamak z drewnianym stojakiem stojak na hamak skręconym nierdzewnymi śrubami A2 ucho hamaka i karabińczyk ze stali kwasoodpornej A4 odpocznij w wielkim rodzinnym hamaku czterometrowy stojak na hamak

06-2019 r.Prace
Oczyszczenie drewnianego szkieletu ze starych powłok.
Frezowanie krawędzi.

przekrój stojaka na hamak warstwy klejonego drewna na stojak hamaka frezowanie krawędzi stojaka na hamak frezowanie krawędzi otworów na ucho do zamocowania karabińczyka

Copyright © 2005-2013 www.klasycznie.pl All Rights Reserved/Wszelkie Prawa Zastrzeżone www.klasycznie.pl